polakgreenhouse

O nás

Sme malá rodinná firma, ktorá si zakladá na kvalite a osobnom prístupe ku každému klientovi.

Náš začiatok

PolakGreenhouse je malá rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou klasických viktoriánskych skleníkov a záhradných stavieb z dreva. Firmu sme založili a tvoríme my dvaja, dovoľte aby sme sa vám v krátkosti predstavili. Voláme sa Ľubka a Palo, obaja máme 35 rokov a manželmi sme už 11 rokov. Našu dielňu máme v malej obci Hul, tu aj bývame a spoločne tvoríme rodinu s našimi dvoma dcérami Anabelou a Alicou.

Myšlienka začať vyrábať viktoriánske skleníky prišla v okamihu, keď sme sa rozhodli mať jeden v našej záhrade, ale nenašli sme nikoho kto by sa ich výrobou u nás zaoberal. Tak sme sa rozhodli si ho vyrobiť sami. Popravde, nevideli sme v tom žiaden problém keďže manžel je veľmi zručný v práci s drevom a ja som sa tiež pri ňom už čo-to priučila. Spolu tvoríme skvelý tím a vzájomne sa dopĺňame. Všetko od počiatočných nákresov, cez výrobu až po montáž realizujeme sami.

Čo ponúkame

Máme radi drevo, preto sme sa rozhodli špecializovať sa výhradne na výrobu skleníkov z dreva. Každý jeden skleník je originál, navrhnutý presne podľa požiadaviek budúceho majiteľa, vyrobený v najvyššej kvalite a precízne zmontovaný u neho doma. Ak si objednáte skleník u nás, nemusíte sa už o nič starať. Sami si realizujeme výkopové aj murárske práce, taktiež kompletnú výrobu aj montáž – všetko pod jednou strechou. Používame najkvalitnejšie drevo, pracujeme s najlepším náradím, poctivo a najlepšie ako vieme.

Našu dieľňu sme si taktiež postavili vlastnými rukami. A keďže sa nám náramne podarila nielen po technickej, ale aj vizuálnej stránke, čo sa odrazilo na reakciách nášho okolia ale aj s odozvou na internete, rozhodli sme sa doplniť do nášho portfolia aj záhradné domčeky. Domčeky vyrábame na spôsob drevodomov z KVH hranolov, s izoláciou, na betónovej doske s kvalitnou strešnou krytinou Lindab.

Tak či vás už z našej ponuky zaujal jedinečný viktoriánsky skleník alebo to je záhradný domček, sme tu pre vás.

Možete nás kontaktovať telefonicky, mailom, prípadne cez náš instagram….alebo sa kľudne zastavte priamo u nás. Radi sa s vami osobne stretneme, môžeme si spolu posedieť pri dobrej káve priamo vo vzorovom skleníku a zodpovieme všetky vaše prípadné otázky.

 Tešíme sa na vás.

PolakGreenhouse tím Ľubka a Palo

polakgreenhouse

Náš tím

Ľubomíra Poláková

Pavol Polák

polakgreenhouse

Naša dielňa

Všetky diely drevenej konštrukcie si vyrábame sami vrátane okien a dverí. 

© Copyright 2022 Ľubomíra Poláková - Polakgreenhouse