PolakGreenhouse

Skleník

Pre predstavu: Cena nášho vzorového skleníka je cca 15.950 € s DPH / rozmer 4,7m x 2,5m + veranda 1,2m x 2,4m. Cena zahŕňa komplet výrobu a montáž skleníka. Nižšie je podrobnejšie rozpísané čo konkrétne táto suma zahŕňa. Presnú cenovú ponuku vám zašleme po krátkej konzultácii, prípadne nám napíšte mail, zavolajte nám alebo nás môžete kontaktovať cez náš instagram. Doba výroby a montáže skleníka je v závislosťi od dostupnosti materálov cca 6 – 8 týždňov.

01

Základy

Vykopanie a betonáž základov (predpokladáme, že pozemok je rovinatý). Vymurovanie 9 radov tehál Wienerberger Terca( u nás použitá tehla Cienna). Konkrétny dizajn tehly si viete vybrať TU. Položenie dlažby na podlahu (podľa vlastného výberu), príprava na elektriku.

02

Vyvýšené Záhony a pareniská

Na vaše želanie vieme v skleníku vymurovať vyvýšené záhony prípadne pareniská po bokoch verandy. Pareniská aj s prekrytím vo farbe skleníka. Nieje zahrnuté v tejto konkrétnej cene.

03

Drevená konštrukcia

Na výrobu konštrukcie používame výhradne špičkové BSH hranoly a Eurohranoly. Konštrukcia je kotvená do podmurovky pomocou kotiev od firmy Fischer. Drevo natierame v dvoch vrstvách nemeckou krycou lazúrou Impra PROFILAN Opac (odtieň si viete vybrať podľa vzorkovníka RAL alebo švedskymi ľanovými farbami Ottosson Färgmakeri.. Konštrukcia je spájaná pomocou čapovacích kolíkov Festool DOMINO Sipo (vhodných aj do vlhkého prostredia) Na spoje používame výhradne nerezové vruty Spax.

04

Sklo a vetranie

Na zasklenie používame kalené/bezpečnostné sklo (ESG) hrúbky 4mm. O ventiláciu skleníka sa stará štvorica strešných okien s automatickými otváračmi od anglického výrobcu Bayliss Precision Components. Na vetranie sú k dispozícii aj dve ručne otvárané okná vrátane okenných vzpier.

05

Iné

Do skleníka vieme vyrobiť aj vybavenie na mieru – drevené police na kvetináče, prípadne stôl na presádzanie kvetov.

Samozrejme vyrobíme akúkoľvek veľkosť alebo typ skleníka vhodný aj do menších záhrad – napríklad:

06

TYP A

Rozmer 2,7 m x 3,7 m – výška štítu 3,2m. Dve mauálne vetracie okná a dve strešné automatické okná

07

TYP B

Rozmer 3 m x 1,6 m – výška štítu 2,7 m. Dve strešné automatické okná. 

 

 

 

Ak máte záujem o konkrétnu cenu napíšte nám miesto realizácie a pošleme vám vypracovanú cenovú ponuku. Kontaktovať nás môžete cez mail alebo telefonicky.

skleník

© Copyright 2023 Ľubomíra Poláková - Polakgreenhouse