polakgreenhouse

Záhradný domček

Pre predstavu: Cena nášho domčeka je cca 13.700  € s DPH / rozmer 6m x 4m (24m2), výška štítu 4,3m. Cena zahŕňa komplet materiál, výrobu a montáž záhradného domčeka. Presnú cenovú ponuku vám zašleme po krátkej konzultácii, prípadne nám napíšte mail, zavolajte nám alebo nás môžete kontaktovať cez náš instagram. Doba výroby a montáže domčeku je v závislosťi od dostupnosti materálov cca 4 – 6 týždňov. Náš vzorový domček používame ako dielňu.

01

Základová doska

Základová doska je železobetónová platňá odlievaná vodeodolným betónom, hrúbky 15cm. Vrchná vrstva je epoxidová liata podlaha Den Braven (farebné prevedenie podlahy si viete vybrať podľa seba).

02

Konštrukcia

Na konštrukciu používame špičkové KVH hranoly. Konštrukcia je kotvená do dosky rámovými hmoždinkami Fischer. Strecha a steny sú zateplené izoláciou hrúbky 120mm. Strešná krytina a odkvapový system je od firmy Lindab, k dsipozícií sú rôzne farby. Zvonku je smrekový drevený obklad, zvútra OSB doska hrúbky 18mm.

03

Okná a dvere

Domček má dve okná s izolačným dvojsklom. Dvere sú masívne, vybavené determálnym zasklením, bezpečnostným 5 násobným uzamykaním a bezpešnostným kovaním FAB. Okná a dvere natierame v dvoch vrstvách nemeckou krycou lazúrou Impra PROFILAN Opac (odtieň si viete vybrať podľa vzorkovníka RAL.

04

Iné

Domček má prípravu na elektroinštálaciu (elektroinštaláciu nerealizujeme) Domčeky realizujeme do rozmeru 25m2 – do tohto rozmeru stačí na stavebnom úrade ohlásenie drobnej stavby.

záhradný domček

© Copyright 2023 Ľubomíra Poláková - Polakgreenhouse